EnglishTurkish
EnglishTurkish
about-us_section_01_2
about-us_section_01_1

ErenOyuncak

Firmamız 1980 yılında Necati KÜÇÜK Tarafından kurulmuştur.19 yıl aktif olarak su matarası,Beslenme Kabı vb. okul gereçleri üretimi yaparak Türkiye ve bir çok ülkeye toptan satışını sağlamıştır.

cloud_1

Firmalarımızdan EREN EĞİTİCİ OYUNCAK KIRTASİYE A.Ş de kuruluşu olan 1999 yılında 2. Kuşak olarak Murat KÜÇÜK Tarafından yönetime geçilerek;
Eğitici oyuncak ve kırtasiye sektöründe hizmet veren sektöre girdiği günden itibaren farklılık ve başarılı grafiğe sahip firmamız,HEROES markası ile İstanbul Başakşehir’de bulunan 5500m2 Kapalı alan’da %100 yerli ürünler ve %100 Sağlıklı ürünler üreterek yükselen ivmesine devam etmektedir. 2007 yılında İstanbul da Oyun Hamuru üretimine başlayan firmamız 2015 Yılında Türkiye’nin ilk Kinetik kum üreticisi olarak piyasaya girmiştir. Alanında uzman ve kreatif düşünebilen güçlü bir kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, Eğitici Oyuncak ve kırtasiye sektöründe edindiği tecrübe, sağduyu ve öngörü ile tüm ürünlerimizde müşterilerimize daha fazla ne sunabiliriz mantığı ile ezber bozan ürün portföyü sunmaktadır.
EREN Eğitici Oyuncak Kırtasiye A.Ş. olarak, ürettiğimiz her ürün, her fikir, her proje rastlanmayacak benzersiz AR-GE çalışmalarının sonucu ortaya çıkar. Müşterilerimize, tüketicilere özel hissetmelerini sağlayan bu ürün grubunu sunmak ve ürünlerimizde göstermiş olduğumuz titizliği sizlerle buluşturmaktan onur duyarız.

Ürünlerimiz”önce sağlık”ilkemize yaraşır şekilde amacına uygun olarak, sağlığa zararsız maddelerin bir araya getirilmesiyle son şeklini almıştır. Her biri yüksek hammadde birleşenleriyle üretilmektedir. Firmamız bünyesi’de Eğitici oyuncak markası olan HEROES ürünlerimizde çocuklarınızın el becerileri, zeka gelişimi ve psikolojik yansıma açısından olumlu ve faydalı olabilecek araştırmalar içermektedir.

İçinde bulunduğumuz sektördeki müşterilerimizin ve ilgili tarafların, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, uygulanabilir şartları gözetmek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştirmektir.

Avrupa Standardı CE’ ye uygunluk ile kendini taçlandırmıştır.HEROES markamız ile Dünya Genelinde 32 ülkeye İhracat yapmaktayız.

cloud_1

FREE GLUTEN NEDİR?
Çocuklarımız için en önemli değerlerden biri olan sağlığımıza önem gösteriyoruz.Oyun hamuru Ne kadar Oyun malzemesi gibi gözükse de sandığımızdan daha fazla içeriğe sahiptir.bu nedenle de içerisindeki malzemelerin kalitesi ve sağlıklı olması her zaman bizim ilk önceliğimiz olarak kalacaktır.Belirli bir kitleye değil,tüm çocukların güvenle oynamaya bilmesi için oyun hamurumuzda kullanmış olduğumuz ürünlerde tamamen tüm testlerimizi tamamlamış olup Glutensiz olarak sizlere sunmaktayız.bütün çocuklarımıza daha güvenli oynaya bileceği ürünler üretiyoruz.