Skip to content Skip to footer
eren kırtasıye & oyuncak

Çocuğunuz için en iyisini seçin

Firmalarımızdan EREN EĞİTİCİ OYUNCAK KIRTASİYE A.Ş de kuruluşu olan 1999 yılında 2. Kuşak olarak Murat KÜÇÜK Tarafından yönetime geçilerek; Eğitici oyuncak ve kırtasiye sektöründe hizmet veren sektöre girdiği günden itibaren farklılık ve başarılı grafiğe sahip firmamız, HEROES markası ile İstanbul Başakşehir’de bulunan 5500m2 (10.000m2) Kapalı alanda %100 yerli ürünler ve %100 Sağlıklı ürünler üreterek yükselen ivmesine devam etmektedir.

2007 yılında İstanbul da Oyun Hamuru üretimine başlayan firmamız 2015 Yılında Türkiye’nin ilk Kinetik kum üreticisi olarak piyasaya girmiştir.

Alanında uzman ve yaratıcı düşünebilen güçlü bir kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, Eğitici Oyuncak ve kırtasiye sektöründe edindiği tecrübe, sağduyu ve öngörü ile tüm ürünlerimizde müşterilerimize daha fazla ne sunabiliriz mantığı ile ezber bozan ürün portföyü sunmaktadır.

rodolfo-sanches-carvalho-n0yND3VH72E-unsplash
80808080
'DEN BUGÜNE
Başlıksız-3
Başlıksız-4

EREN Eğitici Oyuncak Kırtasiye A.Ş. olarak, ürettiğimiz her ürün, her fikir, her proje rastlanmayacak benzersiz AR-GE çalışmalarının sonucu ortaya çıkar.

Müşterilerimize, tüketicilere özel hissetmelerini sağlayan bu ürün grubunu sunmak ve ürünlerimizde göstermiş olduğumuz titizliği sizlerle buluşturmaktan onur duyarız.

İçinde bulunduğumuz sektördeki müşterilerimizin ve ilgili tarafların, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, uygulanabilir şartları gözetmek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştirmektir.

Avrupa Standardı CE’ ye uygunluk ile kendini taçlandırmıştır. HEROES markamız ile Dünya Genelinde 42 ülkeye İhracat yapmaktayız.

Ürün Çeşidi
808080
Bayi
808080
Ülke
8080
Uzman Personel
8080
EREN KIRTASİYE & OYUNCAK

Çocuğunuz için en iyisi.